SENIORZY: Polonez Bobrowniki - Chrobry 1:2 (0:0)

W miniony weekend seniorzy Chrobrego Charbrowo rozegrali kolejne spotkanie ligowe pokonując na wyjeździe zespół Poloneza Bobrowniki 2: 1.

Jest to nasza pierwsza wygrana w rundzie wiosennej, która miała nas przebudzić z zimowego snu po dwóch remisach i ukierunkować na odpowiednie tory. Mamy świadomość, że nie będzie łatwo prowadzić gry, wygrywać i zdobywać punktów z pozycji lidera, na którego każdy zespół mobilizuje się dwukrotnie. Mecz w Bobrownikach zagraliśmy dobrze. Bramki wpadały w drugiej połowie. Pierwszą zdobyli gospodarze z 11 metra po faulu Pawła Mielewczyka. Na szczęście szybko się otrząsnęliśmy i 4 minuty później po dograniu Wiśniewskiego i bramce Czupryniaka doprowadzamy do wyrównania. Na cenne trzy punkty musieliśmy czekać prawie do końcowego gwizdka. Po kontuzji Górskiego w 20 minucie meczu na murawie pojawił się Michał Hinca, który swój debiut może zaliczyć do udanych strzelając w 86 minucie meczu jakże ważną bramkę w tym spotkaniu dając naszemu zespołowi wygraną i pierwsze 3 punkty w rundzie wiosennej.

Niestety mamy tez przykrą wiadomość, bo ponownie kruszy nam się lista obrońców. Odnowiła się na poważnie niewyleczona kontuzja naszego kapitana Karola Kiełtyki, który prawdopodobnie będzie poddany operacji i nie wystąpi już do końca sezonu. Życzymy naszemu kapitanowi jak najszybszego powrotu do zdrowia. Stoi również pod dużym znakiem zapytania występ Dawida Górskiego, który musiał opuścić boisko po 20 minutach doznając kontuzji kolana. Wszystko wskazuje na to że on również nie zagra przez co najmniej 4 kolejki.

Skład Chrobrego: Ptaszek – Górski (20’ Hinca), Sadurski, Mielewczyk, Stefaniak – Żmudzki, Kalamaszek, Wiśniewski, Czupryniak, Gołabowicz – Kwidziński.

Bramki: Czupryniak, Hinca