SENIORZY: Podsumowanie sezonu piłkarskiego 2016/17

W minione piątkowe popołudnie w Restauracji Calabria w Lęborku seniorzy Klubu Sportowego „Chrobry” Charbrowo zakończyli i podsumowali sezon piłkarski 2016/17.

Prezes Klubu Jacek Wiśniewski w swoim przemówieniu podziękował wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i wkład, jaki wnieśli w rozwój oraz funkcjonowanie klubu.

Ostatecznie Seniorzy Chrobrego Charbrowo zajęli nieszczęśliwe 3 miejsce z dorobkiem 48 punktów, które nie wystarczyło do celu, jaki stawialiśmy na początku rozgrywek, czyli awansu do Klasy Okręgowej. Trener Wiśniewski nie pałał zachwytem, bo czuł, że mogliśmy spokojnie grać w wyższej klasie rozgrywek. Wiedział też doskonale gdzie były niedociągnięcia i jak należy je zniwelować. Dlatego miedzy innymi w swoim przemówieniu zaznaczył, że w zbliżających się rozgrywkach będzie stawiał na zawodników zaangażowanych w szkolenie oraz regularne uczestnictwo w spotkaniach ligowych. Przedstawił też wstępne daty treningów i sparingów. Na koniec nagrodził oraz wyróżnił zawodników, którzy jego zdaniem przysłużyli się swoim zaangażowaniem i walecznością na boisku. Dodatkowo złożył szczególnie podziękowania Mariuszowi, który prawdopodobnie nie zagra już w naszym zespole sygnalizując już w czasie rozgrywek, że udaje się na „sportową emeryturę”.

W imieniu Zarządu Klubu składamy serdeczne podziękowania dla Mariusza Kalamaszka, który postanowił zakończyć wieloletnią grę w barwach naszego klubu. Dziękujemy bardzo za zaangażowanie i że w ciężkich momentach zespół mógł na Ciebie liczyć. Życzymy Ci wielu sukcesów, szczęścia, zdrowia oraz niekończącej się pasji do piłki nożnej, bo mamy nadzieję, że jeszcze się rozmyślisz.

Przygotowania zaczynamy na Łebskich Wydmach w drugim tygodniu lipca. Szczegółowy plan ukaże się niedługo na naszej stronie. Liga rusza wyjątkowo szybko, bo już 11/12.08.2017.

W trakcie części oficjalnej podsumowano osiągnięcia i nagrodzono wyróżniających się zawodników:

Najlepszym zawodnikiem został - Mariusz Kalamaszek

Najlepszym strzelcem został - Sebastian Wiśniewski - strzelec 23 bramek.

Najlepszym bramkarzem został - Maciej Ptaszek

Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za przybycie i wspólną zabawę.