SENIORZY: Mecz sparingowy z Błękitnymi Główczyce.

W niedzielne popołudnie, przy bardzo zlodowaciałej murawie boiska seniorzy Chrobrego Charbrowo rozegrali swoje kolejne spotkanie towarzyskie remisując 3: 3 z zespołem gości Błękitnymi Główczyce.

Warunki murawy do rozgrywania spotkania nie były zbyt idealne. Zespół gospodarzy stwarzał sporo sytuacji podbramkowych, które zdecydowanie mogły odmienić wynik spotkania. Niestety brakowało przede wszystkim precyzji w pojedynkach sam na sam, które za każdym razem zwycięsko przechodziły na korzyść dobrze spisującego się bramkarza gości. Choć przejęliśmy prowadzenie w 10 minucie meczy po precyzyjnym uderzeniu z 16 metrów Wiśniewskiego to po następnych 15 minutach gry obrywamy dwie szybko strzelone bramki przez przeciwnika, który bezlitośnie wykorzystywał błędy naszych defensorów. W końcówce spotkania bramkę wyrównującą zdołał jeszcze strzelić Czupryniak wykorzystując dokładne podanie Wiśniewskiego.

Po zmianie stron nastąpiło dużo roszad w naszym składzie i swoje szanse otrzymali zawodnicy testowi, którzy mieli powstrzymać w defensywie szarżujących napastników gości. Nie zdołali jednak uchronić się od błędów pozwalając gościom na strzelenie trzeciego gola. W końcowych minutach gry zdołaliśmy doprowadzić do remisu po bramce Stefaniaka, który ambitnie walczył o każdy skrawek boiska odnosząc czasami „bolesne tego skutki”.

Skład Chrobrego: Ptaszek - Górski, Miedzielec, Kiełtyka, Mielewczyk - Zaw. Test., Wiśniewski S., Kalamaszek, Pawlik Sz., Czupryniak - Janiszek

Na zmiany hokejowe wchodzili: Zawodnik testowy, zawodnik testowy, Stefaniak, Kwidziński, Szulc.

Bramki: Wiśniewski, Czupryniak, Stefaniak.