SENIORZY: Lipniczanka Lipnica - Chrobry 2:0 (0:0)

W miniony weekend seniorzy Chrobrego Charbrowo w zaległym meczu 3 kolejki zakończyli rundę jesienna sezonu 2017/18. Po emocjonującym spotkaniu ligowym przegraliśmy 2: 0 z miejscowym zespołem Lipniczanki Lipnica.

Zawody bardzo wyrównane. Walka od pierwszego do ostatniego gwizdka. W przekroju całego meczu posiadanie piłki i stwarzanie sytuacji bramkowych z lekką przewagą gości, gra obronna zdecydowana przewagą gospodarza. Ten ostatni element miał ogromne znaczenie i praktycznie zdecydował o końcowym wyniku.

Spotkanie było bardzo ważnym sprawdzianem i podsumowaniem rundy dla obydwu zespołów. Po tym pojedynku zwycięzcą i samodzielnym liderem naszej grupy został zespół Lipniczanki, który zanotował jedną porażkę z aktualnym wiceliderem Arkonią Pomysk Wielki. Chrobry po decydującym spotkaniu pozostaje na 3 miejscu z 30 punktami na koncie i niewielką stratą do poprzedników. Patrząc na tabelę mamy już potencjalnych kandydatów do awansu, którzy w rudzie wiosennej łatwo skóry nie oddadzą. Drużyna Chrobrego chcąc myśleć o wyższych celach musi się wziąć ostro do roboty i sumiennie przepracować przygotowania do wiosny. GRATULUJEMY MIEJSCA i życzymy jeszcze lepszej wiosny.

SKŁAD CHROBREGO

SKRÓTY AMATORSKICH NAGRAŃ NASZYCH KIBICÓW Część I , Część II