SENIORZY: Koral Maszewo - Chrobry 1:5 (0:1)

Bardzo dobre spotkanie zanotowali seniorzy Chrobrego Charbrowo, który w 10 osobowym składzie zwyciężyli 5:1 z bezradnymi gospodarzami spotkania Koralem Maszewo.

Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, które obrazowało właściwą siłę i możliwości naszego zespołu. W pierwszej i drugiej połowie zagraliśmy bardzo pewnie, można powiedzieć na poziomie lidera tej grupy, czego rezultatem był taki wynik a nie inny i to w niepełnym składzie. Nadmienić trzeba, że to był najniższy wymiar kary, jaki spotkał gospodarzy, ponieważ goście mieli jeszcze, co najmniej 4 setki, które teoretycznie powinny wylądować w siatce. W 12 minucie obejmujemy prowadzenie po składnej akcji Mateusza Pawlika i Sebastiana Wiśniewskiego, który technicznym strzałem pokonuje bramkarza Korala. W drugiej połowie w 50 minucie doskonała sytuację marnuje Pawlik nieczysto trafiając w piłkę. W 58 równie dobrą sytuacje psuje Janiszek, który dopiero wszedł na boisko. W 62 faulujemy przeciwnika przed 16 metrem, z czego gospodarze strzelają piękną bramkę wyrównującą. Długo nie cieszyli się z wyrównania, ponieważ swoje strzelanie rozpoczął Jarosław Janiszek, który w ciągu 23 minut przy wzorowej pomocy swoich kolegów odmienił losy całego spotkania strzelając hat-tricka. Do koszyka dorzucił swoją drugą bramkę Sebastian Wiśniewski, który po indywidualnej akcji po raz kolejny pokonuje golkipera gospodarzy. Oczywiście cieszymy się z wygranej, cennych punktów oraz coraz lepszej skuteczności naszych napastników. Niestety martwi nas postawa naszych młodzieżowców, która zawiodła na całej linii. Widocznie niektórzy muszą jeszcze dorosnąć by zrozumieć, czym jest zespół. Dzisiejsza młodzież chce żeby traktować ich jak dorosłych, ale niestety chyba do końca nie wie, co to znaczy albo nie chce wiedzieć, bo myśli, że im wszystko wolno. Chłopaki żyjcie i bawcie się „świadomie” nie myśląc tylko o sobie. Być dorosłym to zmartwienia, obowiązki oraz podejmowanie trudnych decyzji czasami życiowych. Więc zamiast unikać kontaktu w kluczowych sprawach dla całej drużyny, w którą się angażujecie zastanówcie się nad swoim postępowaniem i tym, co zamierzacie dalej robić. Szkoda że muszę się tutaj rozpisywać w tych niezręcznych kwestiach, ale może jak w spokoju poczytacie to przemyślenia będą trafniejsze. Gratulacje dla zespołu za wspaniały mecz. Życzymy powodzenia i szczęścia w najbliższych spotkaniach.

Skład Chrobrego: Ptaszek – Miedzielec, Sadurski, Mielewczyk, Stefaniak – Żmudzki (70’ Gołąbowicz), Kalamaszek, Wiśniewski, Czupryniak – Pawlik M. (55’ Janiszek)

Bramki: Wiśniewski x2, Janiszek x3