SENIORZY: Chrobry - Victoria Słupsk 7:0 (3:0)

Okazałe zwycięstwo zanotowali seniorzy Chrobrego Charbrowo, którzy pokonali na własnym stadionie Victorię Słupsk 7: 0, prowadząc również do przerwy 3:0.

Brak podstawowego bramkarza, oraz czterech zawodników z pola nie dawały wiary i optymizmu na łatwe zdobycie punktów w tych zawodach. Jednak po bardzo szybko strzelonej bramce z rzutu wolnego przez Kalamaszka mogliśmy pozwolić sobie na bardzo spokojną i swobodną grę, która z minuty na minutę nabierała coraz większego tępa. Od samego początku miejscowi przejęli inicjatywę i kontrolowali każdy skrawek boiska. Trzy strzelone bramki w pierwszej połowie i cztery w drugiej nie do końca obrazowały tego, co naprawdę działo się na boisku. Tylu zmarnowanych stu procentowych sytuacji bramkowych charbrowianie już dawno nie mieli i w tak łatwy sposób nie marnowali. Śmiało można napisać, że to był najmniejszy wymiar kary dla bezradnych gości, którzy w żaden sposób nie potrafili zagrozić bramce miejscowych.

Gratulacje dla zespołu za zdobycie 3 ważnych punktów oraz powodzenia w pozostałych spotkaniach.

Skład Chrobrego: Monczak – Podolak, Miedzielec, Wroński D., Mielewczyk – Szwabach (73’ Górski), Kalamaszek, Wiśniewsk, Kachelski (46’ Juniewicz) - Krzyżanowski M., Janiszek.

Bramki: Kalamaszek x2, Wiśniewski S. x2, Janiszek x2, samobójcza.