SENIORZY: Chrobry - Unia Korzybie 8:2 (1:1)

Kolejne obfite i zasłużone zwycięstwo zanotowali seniorzy Chrobrego Charbrowo pokonując na własnym stadionie Unię Korzybie 8:2.

Choć miejscowi w większości spotkania prowadzili grę oraz częściej utrzymywali się przy piłce to gra w pierwszej połowie nie wyglądała kolorowo. Przede wszystkim brakowało tego najważniejszego, czyli strzelonych bramek. W prawdzie w 26 minucie po strzale z głowy Kiełtyki otworzyliśmy wynik spotkania to chwilę później potrafiliśmy w prosty sposób dać ograć się przeciwnikowi doprowadzając do wyrównania.

W drugiej części początek był identyczny. Krzyżanowski w 46 minucie strzela bramkę wykorzystując dobre rozegranie Wiśniewskiego, gdzie po dwóch minutach ponownie kapituluje linia defensywna doprowadzając do wyrównania. Od 60 minuty nasi napastnicy odblokowali się i gra wyglądała tak jak powinna. Wiśniewski i Krzyżanowski strzelali na zawołanie dzieląc miedzy sobą 6 bramek. Nie wyglądałoby to tak dobrze gdyby nie praca całego zespołu, który z kolejki na kolejkę gra coraz lepiej. Dobra to prognoza przed dwoma bardzo ważnymi meczami, które rozgrywamy w najbliższy czwartek z liderem Jantarią Pobłocie oraz w sobotę z Polonezem Bobrowniki. Te dwa spotkania pokażą czy zasługujemy na wyższa pozycje w ligowej tabeli, która przy końcówce sezonu jest wyjątkowo „ciasna” i obrazuje wielką niewiadomą, która może potrwać do ostatnich meczy. Nasz najbliższy przeciwnik dużo wygrywa, ale też ma świadomość, że najtrudniejsze dopiero przed nimi a żeby osiągnąć upragniony awans. Zapraszamy na to ważne spotkanie 24.05.2015 na godz. 14.00 do Pobłocia. Niech wygra lepszy. Powodzenia.

Skład Chrobrego: Steinke – Wicki, Sadurski, Wroński D., Stefaniak – Szwabach (50’ Juniewicz), Kalamaszek, Kiełtyka, Wiśniewski, Gorski (46’ Miedzielec) - Krzyżanowski M.

Bramki: Krzyżanowski x4, Wiśniewski x3, Kiełtyka.