SENIORZY: Chrobry – Sparta Konarzyny 5:1 (4:0)

W minioną sobotę seniorzy Chrobrego Charbrowo w przepięknym stylu rozpoczęli rundę wiosenną sezonu 2017/18 pokonując na własnym stadionie piłkarzy Sparty Konarzyny 5:1

Spotkanie w większości podporządkowane gospodarzom. Przeciwnik nie miał pomysłu na przełamanie defensywy miejscowych. Wynik po pierwszej połowie jak najbardziej zasłużony, dający trenerowi Wiśniewskiemu możliwości na sprawdzenie zawodników, którzy nie mieli możliwości uczestniczenia w treningach oraz meczach sparingowych tj. Małkowski oraz Gabrukiewicz. Strzelanie dla gospodarzy rozpoczął w 9 minucie Kiełtyka po przepięknym strzale z odległości. Po 7 minutach z stoickim spokojem Butowski lobuje bramkarza gości podwyższając wynik spotkania. W 23 minucie wzorowa akcja gospodarzy zakończona precyzyjnym strzałem Kiełtyki. W 29 minucie Żmudzki uderzeniem z głowy posyła piłkę do siatki wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego Butowskiego. Na początku drugiej połowy dobiliśmy rywala strzelając 5 gola autorstwa Pawlika. Prowadząc z taką przewagą zaczęliśmy lekceważyć przeciwnika dopuszczając gości do trzech groźnych sytuacji, z których jedna wpisała się na ich konto.

Gratulacje dla całego zespołu za ładne widowisko i życzymy kolejnych tak owocnych wyników.