SENIORZY: Chrobry - KS Włynkówko 2:2 (1:2)

Remisem 2: 2 zakończył się mecz 7 kolejki Słupskiej A Klasy pomiędzy Chrobrym Charbrowo a drużyną KS Włynkówko, która jako beniaminek pokazała, że nie jest chłopcem do bicia i swoją nienaganna grą nie przypadkowo piastuje fotel lidera naszej grupy rozgrywkowej.

Pierwszą część meczu zaczęliśmy wysokim pressingiem lekko naciskając na przeciwnika. Goście z minuty na minutę otwierali się na grę i dwa razy poważnie zagrozili bramce gospodarzy. W 19 minucie meczu zasłużenie obejmujemy prowadzenie po indywidualnej akcji i precyzyjnym strzale Mateusza Pawlika. Niestety nasze prowadzenie nie trwało zbyt długo, bo po dosłownie jednej minucie meczu aktywny Falkowski wygrywa indywidualny pojedynek biegowy z Górskim, po czym mocnym strzałem na dalszy słupek pokonuje Steinke doprowadzając do remisu. Gra się wyrównała. Przeciwnik jak i gospodarz stwarzał sytuacje, w których brakowało przede wszystkim wykończenia. W 29 minucie goście wychodzą na prowadzenie po niegroźnym uderzeniu z odległości, ale nie do końca poprawnej interwencji naszego bramkarza, który broniąc piłkę wyrzuca ja do boku wprost pod nogi przeciwnika. Oczywiście była możliwość opanowania piłki w tym zdarzeniu, ale nasz bramkarz niefortunnie się poślizgną.

Druga część spotkania to już zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy zdominowali wydarzenia na boisku, ale mimo kilku dogodnych sytuacji zdołali oni wyrównać dopiero w 65 minucie za sprawą Mariusza Kalamaszka, który technicznym uderzeniem pokonuje bardzo dobrze spisującego się w tym spotkaniu Smutka. Napór Chrobrego trwał bez przerwy i byliśmy wielokrotnie bliscy wyjścia na prowadzenie po bliskich pojedynkach z bramkarzem Mielewczyka, Janiszka, Pawlika oraz niby nie do obrony strzale Wiśniewskiego w samo spojenie. Niestety za każdym razem murem stawał rewelacyjnie spisujący się golkiper gości. Przyjezdni praktycznie w drugiej połowie ograniczyli się do obrony wyniku i gry z kontry, z której niewiele wynikało. Mimo, że do końca meczu nadal atakowali zdeterminowani gospodarze spotkanie zakończyło się podziałem punktów, z których na pewno był zadowolony przeciwnik ale nie do końca gospodarz, który czuł mały niedosyt.

Skład: Steinke - Górski (23’ Podolak), Wroński, Stefaniak, Mielewczyk - Wiśniewski S., Czupryniak (60’ Szwabach), Pawlik Sz., Kalamaszek, Gołąbowicz (46’ Janiszek) - Pawlik M.

Bramka: Pawlik M., Kalamaszek