SENIORZY: Chrobry – KS Damnica 1:1 (0:1)

Remisem 1: 1 zakończył się mecz seniorów Chrobrego Charbrowo, którzy nie potrafili znaleźć właściwej recepty na dobrze zorganizowaną defensywę zespołu z Damnicy.

W przekroju całego spotkania gospodarze byli zespołem, który lepiej prezentował swoje umiejętności piłkarskie oraz częściej utrzymywał piłkę w swoim posiadaniu. Niestety przeciwnik w 23 minucie meczu obejmuje prowadzenie po rzucie rożnym i praktycznie do końca spotkania bronił swojego dorobku licząc na błędy przeciwnika oraz szybkie kontrataki, które bywały dla nich częściowo przychylne. Chrobry przy stracie bramki cały czas szukał bramki kontaktowej, która jak się okazało nie była łatwa do zdobycia przy nienagannej grze obronnej przeciwnika. Posiadaliśmy wiele dogodnych sytuacji, z których powinny paść bramki, ale niestety za każdym razem brakowało precyzji w wykończeniu albo minimalnego błędu bramkarza gości, który wzorowo wykonywał swoje obowiązki. Gdy wydawało się, że musimy pogodzić się z przegraną i ostatnie minuty wysokiego pressingu na przeciwnika nie dawały pozytywnego efektu uśmiechnęło się do nas szczęście. W końcówce doliczonego czasu gry w końcu strzelamy zasłużoną bramkę po precyzyjnym dośrodkowaniu Gaffke i bramce Żmudzkiego, który skorygował nieczysty strzał Stefaniaka i pokonał zasługującego na pochwałę bramkarza gości. Gratulacje dla zespołu za walkę do ostatniego gwizdka i życzymy większego powodzenia w najbliższych spotkaniach.

Skład Chrobrego: Ptaszek – Górski, Kiełtyka, Mielewczyk, Miedzielec (74’ Szwabach) – Żmudzki, Kalamaszek, Wiśniewski, Czupryniak (85’ Gaffke F.) – Kwidziński (46’ Janiszek), Mikułko (62’ Stefaniak).

Bramka: Żmudzki