SENIORZY: Chrobry – Granit Kończewo 4:0 (1:0)

Kolejne bardzo ważne zwycięstwo zanotowali seniorzy Chrobrego Charbrowo, którzy w doskonałym stylu pokonali 4: 0 drużynę Granitu Kończewo.

Spotkanie w większości podporządkowane miejscowym, którzy dyktowali warunki gry na boisku. Przeciwnik przez 30 minut skutecznie stawiał opór nie dopuszczając do straty bramki. W 33 minucie po prostopadłym zagraniu Kalamaszka i bardzo dobrym wykończeniu Pawlika Szymona gospodarze zdobywają pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Przeciwnik zbytnio nie zagroził. Bardziej wykorzystywał nasze szkolne błędy, po których potrafiliśmy w prosty sposób skonstruować przeciwnikowi sytuację bramkową lub kontratak.

Po przerwie ruszyliśmy z „kopyta” i przy pomocy sprzyjającego tym razem dla nas wiatru w ciągu 30 minut strzelamy 3 zasłużone bramki. W 50 minucie gry zdobywamy drugiego gola po dwójkowej akcji Kalamaszka i Pawlika. W 71 minucie po dośrodkowaniu Mielewczyka, Kachelski strzałem z najbliższej odległości pokonuje bramkarza przyjezdnych. Na koniec w 77 minucie Stefaniak dobija przeciwnika, który praktycznie stracił chęci do dalszej walki na boisku.

Charbrowianie awansowali na 4 pozycje w tabeli i maja przed sobą teoretycznie dwa słabsze spotkania, na których nie powinniśmy zawieść. Przy najbliższej wygranej w Barcinie powinniśmy awansować na pudło w naszej tabeli, ponieważ Włynkówko i Echo, które nas wyprzedzają stoczą ze sobą bezpośrednie spotkanie, które przy nawet równym rozwiązaniu dają nam kolejna pozycje do przodu. Życzymy powodzenia.

Skład: Ptaszek – Wicki (41’ Kiełtyka), Wroński, Miedzielec, Mielewczyk – Kachelski, Kalamaszek (72’ Juniewicz), Pawlik Sz., Czupryniak, Tymiec – Stefaniak.

Bramki: Pawlik Sz. x2, Kachelski, Stefaniak.

JUNIOR B: Chrobry – Start Łeba 0:5 (0:1)

Kolejna porażka, która przede wszystkim była spowodowana nagłą chorobą podstawowych zawodników oraz niezadowalająca frekwencja pozostałych piłkarzy. W pierwszej połowie potrafiliśmy przeciwstawić się wiceliderowi naszej grupy dzięki bardzo dobrej dyspozycji Cieszkowskiego. Niestety w końcowych minutach drugiej połowy nie wytrzymaliśmy tępa ostatecznie przegrywając zawody. Szkoda że w tym dniu zawiodła obecność bo z jednym rezerwowym nie da się sprostać takim drużyną jak Łeba. Dziękujemy za zaangażowanie tym, którzy cały czas wierzą w drużynę i się z nią utożsamiają wierząc w jej pozytywny rozwój.

Skład: Cieszkowski - Śmiechowski, Ronszkowski, Wieczorek, Ślusarek – Godula, Polewik, Kruszyński, Szymichowski, Konczalski, Czupryniak (70’ Pawłowski).