SENIORZY: Chrobry- Echo Biesowice 2:1 (1:0)

W ubiegłą niedzielę odbyła się 15 kolejka Słupskiej A klasy, w której Chrobry Charbrowo, pokonał na własnym stadionie Echo Biesowice 2:1.

Grę od początkowych minut prowadzili gospodarze spotkania. Goście w zasadzie sporadycznie przekraczali połowę boiska próbując gry z kontry, która nie dawała żadnych efektów. Szczerze mówiąc tylko szczęście i bezradność napastników gospodarzy trzymała wynik zerowy aż do 37 minuty. Wtedy to ewidentnie w polu karnym zostaje sfaulowany Jarosław Janiszek. Do jedenastki podszedł Marcin Krzyżanowski dając zasłużone prowadzenie miejscowym.

W drugiej części spotkania niewiele się zmieniło, co udokumentowaliśmy w 60 minucie po pięknie strzelonej bramce przez Krzyżanowskiego, któremu asystował waleczny Janiszek. Od 64 minuty dodatkowo posiadamy przewagę liczebna, ponieważ przeciwnik dostaje czerwoną kartkę, która była konsekwencja dwóch żółtych kartoników. Wydawało się, że dalsza część meczu będzie przebiegać bardzo spokojnie, ale utrata koncentracji dała o sobie znać po dosłownie dwóch minutach gry. W 65 minucie gry goście wykorzystując błędy obrońców miejscowych strzelają pierwszą bramkę i odzyskują wiarę na zdobycie kolejnej bramki. Gra nabrała tępa. Goście dążyli do wyrównania zapominając o obronie, która dawała naszym napastnikom kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, których nie potrafiliśmy wykorzystać.

Skład Chrobrego: Steinke - Wicki, Kiełtyka, Wroński (65’ Sadurski), Monczak - Janiszek (70’ Piotrowski), Górski (80’ Mielewczyk), Kalamaszek, Wiśniewski S, - Podolak (83’ Szwabach), Krzyżanowski M.

Bramki: Krzyżanowski M. x 2