SENIORZY: Barton Barcino - Chrobry 3:3 (1:1)

W miniony weekend seniorzy Chrobrego Chabrowo rozegrali swoje kolejne spotkanie ligowe remisując 3: 3 z miejscowym Bartonem Barcino.

Od dłuższego czasu nie potrafimy wywalczyć kompletu punktów na boiskach przeciwnika. W pięciu wyjazdowych spotkaniach zdołaliśmy tylko w jednym powalczyć o trzy punkty. Tym razem naszą zmora są nie do końca zadowalające remisy, które nie opuszczają naszego zespołu. W Barcinie sytuacja miała podobny skutek. Mając wygraną w kieszeni po raz kolejny przy braku asekuracji i koncentracji w linii obronnej pozwalamy przeciwnikowi doprowadzić do wyrównania w ostatniej minucie meczu.

Oczywiście szukanie winnych w tym przypadku jest proste, bo wszyscy skupiają się nie na napastniku, który przykładowo przegrał trzy pojedynki sam na sam z bramkarzem tylko na obrońcy, który popełnił jeden błąd decydujący o końcowym wyniku. Analizując nasze wyniki remisowe należy zwrócić uwagę na frekwencję w tych spotkaniach, na których występowaliśmy przeważnie w 11 osobowym składzie albo mniejszym przy niewymuszonych kontuzjach. Przy większym zaangażowaniu niektórych zawodników moglibyśmy spokojnie powalczyć o wyższą klasę rozgrywek. Niestety, co wyjazd to mniej chętnych. Przypadek czy niechęć? Sami sobie odpowiedzcie. Niedługo wyjazd do Biesowic to się przekonamy.

Należy również wspomnieć o tym, że swoje pierwsze spotkanie w seniorach rozegrał nasz 16 letni kolega z grupy Juniora B Paweł Gabrukiewicz, który przez 90 minut starał się dorównać doświadczonym kolegom z drużyny. Gratulacje

Skład: Ptaszek - Stefaniak, Kiełtyka, Miedzielec, Mielewczyk – Gabrukiewicz, Kalamaszek, Wiśniewski S., Pawlik Sz., Czupryniak - Pawlik M. (65’ Gołabowicz).

Bramki: Pawlik M. x2, Kalamaszek.