JUNIORZY: Wyniki drużyn młodzieżowych Chrobrego.

W minioną środę Juniorzy B i D Chrobrego Charbrowo nie dali szans swoim przeciwnikom wygrywając spotkania w swoich grupach ligowych. Zespół Juniorów B pokonał na własnym stadionie zespól KS Damnica wygrywając 5:2. Natomiast Juniorzy D zasłużenie ograli w wyjazdowym meczu gospodarzy spotkania KS Potęgowo zwyciężając 2:1.

JUNIOR B: Chrobry - KS Damnica 5:2 (2:1)

Bardzo dobry mecz w wykonaniu miejscowych. Od bramkarza po każdą formacje wszystko przebiegało na dobrym poziomie. Przeciwnik nie miał pomysłu na dobrze zgrany zespół gospodarzy. Można było zauważyć duży potencjał drużyny, która jeszcze wszystkiego nie pokazała. Ogólnie należy pochwalić cały zespół za walkę do ostatniego gwizdka. Na szczególne wyróżnienie zasługują Gabrukiewicz, Godula oraz Ślusarek. Gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

Skład Chrobrego: Cieszkowski (70’ Pawłowski) – Miedziński, Syldatk, Ronszkowski, Ślusarek – Pietkun, Kruszyński, Gabrukiewicz, Polewik (50’ Szymichowski), Konczalski (60’ Śmiechowski) – Godula.

Bramki: Gabrukiewicz x2, Godula, Polewik, Ślusarek.

JUNIOR D: KS Potęgowo - Chrobry 1:2 (1:0)

Chłopaki początkowo źle weszli w mecz, obrywając w 11 minucie spotkania bramkę, po której musieli gonić wynik, który nie zmienił się do końca przerwy. Później było już tylko lepiej i przewaga gości była widoczna, czego efektem były dwie bramki i kolejna wygrana. Bohaterem meczu oczywiście został zespół, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje Weronika Śmiechowska, Damian Penk oraz strzelec dwóch bramek Jakub Neumiller. Gratulacje.

Skład Chrobrego: Rychert - Bończyszyn, Kropidłowski, Neumiller, Penk, Śmiechowska, Stencel, Suchodolski

Na zmiany hokejowe wchodzili: Krzyżanowski Kacper, Zenker,

Bramki: Neumiller x 2.