JUNIOR B: Mecz towarzyski z Huzarem Choczewo

W miniona sobotę podopieczni Dariusza Wrońskiego zagrali kolejny mecz sparingowy wygrywając na wyjeździe z miejscowym Huzarem Choczewo 5: 2 prowadząc również do przerwy 2:1.

Mecz doskonale zaczęli gospodarze, którzy przy biernej postawie całej defensywy Chrobrego strzelają w 19 sekundzie meczu pierwsza bramkę w tym spotkaniu. Charbrowianie od razu się ocknęli i po kolejnych trzech minutach gry zasłużenie otrzymujemy rzut karny po faulu na naszym zawodniku. Do jedenastki podszedł Piotr Kukuł, który z stoickim spokojem wyrównuje wynik spotkania. Goście przejęli inicjatywę stanowczo naciskając na przeciwnika. Rezultatem jest kolejna bramka zdobyta w 9 minucie przez precyzyjne uderzenie z głowy Gabrukiewicza, któremu doskonałym dośrodkowaniem asystował Kukuł. Kolejne minuty meczu wprowadziły trochę bałaganu, ponieważ każdy zawodnik będący przed bramka przeciwnika chciał wpisać na listę strzelców nie zauważając swoich kolegów, którzy mieli dużo lepsze możliwości wykończenia sytuacji.

W drugie połowie zagraliśmy dużo lepiej. W 60 minucie strzelamy kolejną bramkę po uderzeniu Kukuła. Zespół rozwiną skrzydła, ale nie uchronił się od prostych błędów niepotrzebnie faulując przeciwnika w polu karnym, po którym gospodarze w 63 minucie zdobywają swoją druga bramkę. Kolejne minuty to stanowcze ataki gości, które niejednokrotnie zatrzymywał bramkarz miejscowych. Goście w 67 minucie dobijają przeciwnika po składnej akcji Gaffke i Tymca K., który zdobywa czwarta bramkę dla przyjezdnych. Nie minęło 10 minut a po dokładnym zagraniu Tymca K ponownie na listę strzelców wpisuje się Kukuł strzelając zasłużonego w tym dniu hat- tricka. Długo moglibyśmy pisać o naszych strzelcach, którzy zmarnowali wiele dogodnych sytuacji, których nie byłoby po znakomicie wyprowadzanych akcjach naszych obrońców Berlińskiego i Ślusarka oraz doskonale broniących środkowych Tymca D i Kruszyńskiego, którzy mogą to spotkanie zaliczyć do jednego z swoich najlepszych. Gratulacje

Skład Chrobrego: Cieszkowski – Tymiec D., Kruszyński, Ślusarek, Berliński - Gabrukiewicz., Kukuł, Gaffke, Wieczorek, Polewik - Tymiec K

Na zmiany hokejowe wchodził: Zawodnik testowy

Bramki: Kukuł x3, Gabrukiewicz, Tymiec K.