JUNIOR B: Chrobry - Bruskowo Wielkie 3:0 (1:0)

W miniony weekend Juniorzy B Chrobrego Charbrowo w inauguracyjnym meczu rundy wiosennej ograli na własnym stadionie Swe Pol Link Bruskowo Wielkie zwyciężając 3:0.

Mecz całkowicie podporządkowany drużynie z Charbrowa. Praktycznie prawie każdy zawodnik gospodarzy miał swoja sytuację strzelecką, z której mogła paść bramka. Zawodnicy dwoili się i troili ażeby pokonać broniących się gości oraz bardzo dobrze dysponowanego w tym dniu bramkarza. W przekroju całego meczu goście potrafili tylko raz poważnie zagrozić naszej drużynie przy organizacji szybkiego kontrataku, którego finałem było odbicie piłki o poprzeczkę. Pierwszą bramkę zobaczyliśmy dopiero w 22’ minucie. Doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego wykańcza Gabrukiewicz strzałem z głowy, które jeszcze z linii bramkowej zdołał wybić obrońca ale wprost pod nogi Gaffke, który potężnym uderzeniem nie dał żadnych szans bramkarzowi na obronę.

W drugiej połowie niewiele się zmieniło i również widoczna była przewaga gospodarzy, którzy zdołali w ciągu 40 minut wbić tylko dwie bramki. W 50 minucie szczęśliwym strzelcem okazał się Garukiewicz wykorzystując dokładne zagranie Gaffke. Natomiast w 77 minucie praktyczne do szatni swoje umiejętności z pozycji obrońcy wykorzystuje Wieczorek strzelając trzecią zasłużona bramkę dla miejscowych. Gratulacje i życzymy powodzenia w najbliższym meczu z Lwem Lębork.

Skład Chrobrego: Cieszkowski – Berliński, Kruszyński, Góra, Ślusarek – Gaffke, Szymichowski (41’ Gabrukiewicz), Wieczorek, Smurzyński – Tymiec K. Polewik (41’ Ostapowicz),

Bramki: Gaffke, Gabrukiewicz, Wieczorek.