Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

09.11.2015

Kolejne bardzo ważne zwycięstwo zanotowali seniorzy Chrobrego Charbrowo, którzy pokonali na własnym terenie Granit Kończewo 5: 1, remisując do przerwy 1:1.

W pierwszej połowie meczu zespół z Charbrowa niewiele pokazał pod względem wykańczania akcji bramkowych, lecz utrzymywał się dłużej przy piłce i radził sobie całkiem dobrze w pozostałej strefie boiska obejmując w 36 minucie meczu zasłużone prowadzenie po strzelonej bramce z odległości Marcina Krzyżanowskiego. Długo nie cieszyliśmy się z wygranej, ponieważ 5 minut później goście doprowadzają do remisu przy pomocy sędziego asystenta, który nie zauważył dwóch ewidentnych spalonych.

Po przerwie gospodarze wyszli trochę rozluźnieni popełniając proste błędy w obronie niepotrzebnie dopuszczając gości do groźnych sytuacji strzeleckich. Potem było już tylko lepiej. W 55 minucie meczu sędzia odgwizduje rzut karny na Juniewiczu. Do jedenastki podszedł Krzyżanowski, który trafia tylko w poprzeczkę. Trzy minuty później Kiełtyka po stałym fragmencie gry dośrodkowuje piłkę w pole karne zmuszając bramkarza gości do interwencji, czego konsekwencją było błędne sparowanie piłki wprost pod nogi Juniewicza, który wyprowadza miejscowych na prowadzenie. W 62 minucie meczu dobijamy przeciwnika po ładnym golu Wiśniewskiego, któremu asystował Krzyżanowski. Kolejne dwie bramki to zasługa naszych rezerwowych, którzy doskonale weszli w mecz. Swoje pierwsze bramki w tym sezonie strzelają w 77’ Monczak po doskonałym prostopadłym zagraniu Miasnikowa oraz w 88’ Piotrowski, który wykorzystuje precyzyjne podanie Lodzińskiego.