90'
Widzów:

Kary

45'
Mariusz Stefaniak Kopnięcie przeciwnika w nogę z użyciem nieproporcjonalnej siły bez zamiaru zagrania piłką.
81'
Tomasz Wicki Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika,spowodowanie upadku.
84'
Robert Piotrowski Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez złapanie przeciwnika za koszulkę.
39'
Nieznany zawodnik
60'
62'
76'
78'
79'

19.10.2015

Bezbramkowym remisem 0: 0 zakończył się mecz 9 kolejki Słupskiej A klasy, w którym Chrobry Charbrowo podejmował na własnym stadionie wymagający zespół Jantarii Pobłocie.

W przekroju całego spotkania to goście byli zespołem, który dyktował warunki gry na boisku i stwarzał groźniejsze sytuacje bramkowe. W grze obydwu zespołów brakowało przede wszystkim wykończenia akcji i przysłowiowego szczęścia. Na bardzo dobrym poziomie zagrali bramkarze, którzy wzorowo wywiązywali się z swoich obowiązków ratując niejednokrotnie swoje zespoły od przegranej. To, że nie brakowało walki na boisku sędzia zobrazował pokazanymi dla zawodników 2 czerwonymi i 8 żółtymi kartonikami. Gospodarze od 45 minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce Stefaniaka a w 78 minucie siły się wyrównały po drugiej żółtej kartce w szeregach drużyny przeciwnej.